Villa Królewiec Zator pokoje

Villa Królewiec to taka zatorska oaza spokoju położona w pięknej Dolinie Karpia. Okoliczne parki rozrywki oraz bliskość przyrody i Beskidów to główne atuty, które corocznie przyciągają do nas miliony turystów z Polski i Europy. Dlatego postanowiliśmy to wykorzystać, otwierając Villę Królewiec i oferując naszym gościom wygodne noclegi w spokojnej okolicy plus śniadanie w formie bufetu. Oczywiście to nie wszystko, gdyż niedawno uruchomiliśmy Restaurację Parma, w której gotujemy z włoską pasją. Naszym celem było udostępnienie włoskiej restauracji dla wszystkich – zarówno dla gości hotelowych, jak i mieszkańców Doliny Karpia. Oczywiście nie brakuje prawdziwej włoskiej pizzy. A wszystkie posiłki można zjeść na miejscu w gronie rodziny i przyjaciół lub zamówić telefonicznie z dostawą do domu.

Wracając jednak do Villi Królewiec, warto powiedzieć, że jest to przestronny i dobrze wyposażony obiekt, gdzie na dwóch piętrach mieści się 15 pokoi o różnym metrażu, w tym 6 pokoi typu studio, które przygotowaliśmy z myślą o rodzinach z dziećmi czy wycieczkach. Najmniejsze apartamenty to dwuosobowe, przytulne gniazdka dla par, natomiast największe pomieszczą nawet 8 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, a także telewizor czy dostęp do darmowej sieci Wi-Fi. Natomiast jeden z apartamentów jest wyposażony w prawdziwą saunę. Warto podkreślić, że pokoje są jasne oraz umeblowane w stylu włoskim, a wybrane apartamenty kuszą dużym tarasem z widokiem na zatorskie stawy. Wychodząc na zewnątrz, goście mają do dyspozycji ogród, a zmotoryzowani darmowy parking.

Naszym gościom oferujemy także możliwość zakupu biletów z 5-procentową zniżką do pobliskich parków rozrywki. Mam tu na myśli Energylandię i Zatorland. Dodatkowo, bilety do Energylandii uprawniają do wejścia na jedną atrakcję bez kolejki. W pobliżu Villi znajdziemy też Wisłę i Skawę z kajakami, loty widokowe, stadniny, trasy rowerowe i piesze, czy zatorskiego karpia. Można tu zaznać ciszy i spokoju – właśnie tymi cechami kierowaliśmy się przy tworzeniu Villi. Pośród stawów i jezior kryje się obszar NATURA 2000 „Dolina Dolnej Skawy”, która stanowi europejską ostoję dla ptactwa wodnego oraz dzikich zwierząt jak np. jenotów, lisów, bobrów czy wydr. Warto tu być, żeby odpocząć i posłuchać śpiewu ptaków.

Na koniec zachęcam do śledzenia fanpejdży Villi Królewiec i Restauracji Parma na Facebooku i Instagramie, bo to właśnie tam publikujemy posty o nowościach, zniżkach i ofertach specjalnych. Dziękuję serdecznie i zapraszam – przyjeżdżajcie do Zatora!

Obiekt:
 • Położony w strefie Natura 2000 z dala od miasta, ulicy w otoczeniu drzew i jezior
 • Obiekt ogrodzony
 • Bezpłatny parking dla Gości
 • Przyjazny dla rodzin z dziećmi
 • Bezpłatne WiFi 
Odległości:
 • Od sklepu: 1,3 km (Biedronka)
 • Od restauracji: na miejscu (Restauracja Parma)
 • Od kawiarni / lodziarni: 750 m (Lolly Polly)
 • Od dworca kolejowego: 1,9 km
 • Od przystanku autobusowego: 1,4 km
 • Od Energylandii: 2 km
 • Od Zatorland: 1,8 km
 • Od centrum Zatora: 1 km

Co zobaczyć w okolicach Zatora?

Zator to nie tylko największy w Polsce park rozrywki Energylandia, czy Zatorland park rozrywki ale także wiele innych atrakcji Zatoru. Zator mieści się w województwie małopolskim w gmina Zator. Nocleg w Zatorze proponujemy rozpocząć od zwiedzania miasta. Na miejscu czeka nas wiele zabytków. Gmina Zator przez wielu sympatyków uważana jest za stolicę doliny karpia, sympatycy karpia na pewno będą zadowoleni z pobytu na terenie gminy Zator. Co zobaczyć w zatorze?

Atrakcje Zator

 • Zamek w Zatorze – obronny zamek książęcy z XIV wieku,
 • Królewska dolina Karpia – w województwie małopolskim jeden z największych ośrodków słynących z Karpia,
 • Energylandia – największy w Europie i w Polsce park rozrywki, pełny rollecoasterów, salonów gier, a także karuzele twist’n’swing, dlatego warto odwiedzić największy park rozrywki,
 • Zatorland park rozrywki – pełny ruchomych dinocoaster, wypełniony po brzegi dinozaurami, gdzie tą atrakcje dzieci zapamiętają na lata,

https://villakrolewiec.pl/atrakcje/

Okolice atrakcje

Każdy mieszkaniec gminy Zator zna okoliczne atrakcje i zdecydowana większość poleca co warto zobaczyć okolicach:

 • Inwałd Park – kompleks 5 tematycznych parków, centrum rozrywki dla najmłodszych i rodzin,
 • Inwałd Ogród Jana Pawła II – największy kwitnący obraz Jana Pawła II,
 • Dom rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach – na miejscu czeka na nas wiele eksponatów z dzieciństwa papieża Polaka,
 • Muzeum Auschwitz Birkenau – niezwykły pomnik historii, upamiętniający zbrodnie popełniające na ludności podczas II wojny światowej.

Noclegi Zator – Villa Królewiec

Latem przygotowana strefa odpoczynku pozwoli pozwoli odpocząć na świeżym powietrzu. Villa Królewiec słynie z urozmaiconych opcji noclegowych. To idealne miejsce na noclegi rodziny, noclegi firmy, czy noclegi szkół. Dbamy, aby gość czuł się bezpiecznie i komfortowo. W standardzie oferty noclegowej wliczone jest pyszne śniadanie w formie bufetu. W swojej ofercie posiadamy wiele miejsc noclegowych, a nasza obsługa chętnie poinformuje o wszelkich atrakcjach dostępnych w okolicy.

https://villakrolewiec.pl/kontakt/

Noclegi rodziny – Villa Królewiec

W Villi Królewiec jest piękny widok na okolice zatora. Nasi goście podczas pobytu z rodzinami w pełni odpoczywają i korzystają z uroku noclegu w Zatorze. Nasze pokoje komfortowe i w pełni przygotowane na pobyt gości z rodzinami, czy wizyty pojedynczych gości.

Noclegi szkół – Villa Królewiec

W swojej ofercie posiadamy pokoje 2,3,4,5,6,7,8 – osobowe. W standardzie oferty noclegowej posiadamy wliczone w cenie śniadanie. Cały obiekt jest ogrodzony i przygotowany na pobyt wycieczek szkolnych. Dla naszych gości posiadamy Vouchery z rabatami na liczne atrakcje Zatoru. Nasz resort zaprasza szkoły i inne grupy na spędzenie czasu w naszym ośrodku.

Noclegi firmy – Villa Królewiec

Wyjazd integracyjny spędzony w największym w Polsce parku rozrywki to niezwykła szansa na dobrą zabawę i integracje całej firmy. Ten lunapark co roku przyciąga wielu fanatyków wrażeń. Nasza ośrodek Villa Królewiec jako jedno z opcji noclegi energylandia przygotowany jest na przyjazd firm.