Nasz adres:

Villa Królewiec
ul. Hallera 12
32-640 Zator

Kontakt
600116769
rezerwacja@villakrolewiec.pl

Zapytaj o nocleg:

* wypełnienie formularza nie jest jednoznacznie z rezerwacją noclegu. W celu potwierdzenia skontaktujemy się z Tobą.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Po wypełnieniu formularza rezerwacji skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia dostępności miejsc oraz ustalenia szczegółów.

Kolejnym krokiem jest wpłata zadatku w kwocie 30% na konto bankowe

Nr konta: Bank Spółdzielczy Zator 35 8136 0000 0010 2010 2000 0010
Tytułem: termin noclegu, ilość osób, nazwisko

Noclegi blisko Energylandii

Villa Królewiec mieści się 2 kilometry od największego parku rozrywki w Polsce – Energylandia. W swojej ofercie posiada pokoje rodzinne oraz pokoje dla zorganizowanych grup z darmowym wifi. Cała Villa Królewiec jest ogrodzona, a obsługa obiektu dba o bezpieczny rodzinny wypoczynek. Obiekt usytuowany jest w strefie Natura 2000 z dala od miasta i ulicy w otoczeniu przyrody – drzew i jezior a zarazem blisko rodzinnego parku rozrywki. Nasz hotel przy Energylandii oferuje również bezpłatny parking dla Gości.

https://villakrolewiec.pl/galeria/

Noclegi zator Energylandia – odpoczynek pełen atrakcji Energylandii

Nowe atrakcje Energylandii w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających wczasowiczów, a aktywne spędzenie czasu gwarantuje niezapomniane wspomnienia. Całodobowa recepcja wskaże Państwu jakie oferuje atrakcje Energylandia, bezpieczna zabawa to klucz do miło spędzonego czasu a w okresie letnim, ogromny basen sezonowy. Okolice Energylandii w szczególności zapadną w pamięć z pomocą roller coaster’a wraz z szóstą strefa aqualantis – stworzoną na wzór zatopionej Atlantydy, a przy dobrym wyborze czasu można podziwiać dziki zachód Energylandia. Miejsce na nocleg u nas w obiekcie znajdą najbardziej wymagający klienci, którzy poszukują noclegi blisko spokoju i największego parku rozrywki w Polsce. Noclegi w zatorze kryją za sobą niezapomniane przygody. Wielokrotnie nasi gości wskazywali w opiniach naszą Ville Królewiec jako super noclegi spośród ofert noclegowych energylandia.

https://villakrolewiec.bed-booking.com/

Villa Królewiec doskonałe miejsce na nocleg

Nasza Villa Królewiec mieści się w okolicy atrakcji Energylandii, a dla naszych gości mamy przygotowany Voucher z rabatem na okoliczne atrakcje. Wielu gości zastanawia się, jakie wybrać noclegi w Zatorze? Warto postawić na Ville Królewiec, gdzie nasz hotel przy Energylandii spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Najlepsze noclegi energylandia charakteryzują się dbałością o gości, a także zapewnieniem bezpieczeństwa. Według opinii naszych gości zawsze spełniamy oczekiwania i dbamy o naszych gości. Liczba miejsc noclegowych energylandia zawsze w sezonie jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji!

https://villakrolewiec.pl/pokoje/