Buon Giorno!

Zastanawiasz się czasem, czym byłby obiekt noclegowy bez restauracji z dobrym jedzeniem? Prawdopodobnie czymś niepełnym, gdzie brakuje kropki nad „i”, swego rodzaju podsumowania każdego pobytu. W związku z tym postanowiliśmy wzbogacić Villi Królewiec o przytulną strefę gastronomiczną, a mianowicie Restaurację Parma, która specjalizuje się w serwowaniu dań zaczerpniętych z tradycyjnej kuchni włoskiej. Oczywiście nie zabrakło klasyki Półwyspu Apenińskiego, czyli ulubionej pizzy.

Już na wstępie pragniemy podkreślić, że wszystkie pozycje z menu są przyrządzane na bazie świeżych, włoskich składników, które nadają potrawom wyjątkowego smaku i aromatu. Natomiast za oryginalną recepturę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, odpowiada jeden człowiek – Giorgio – rodowity Włoch i szef kuchni.

Specjałem lokalu jest tradycyjna włoska pizza, której można spróbować w 9 różnych wariantach m.in. Italiana, Salami czy Diavolo. Każda z nich wyróżnia się unikalną kompozycją oraz niepowtarzalnym smakiem, konkurującym nawet z najlepszymi, śródziemnomorskimi pizzeriami. Włoska restauracja w Zatorze to bardzo dobra propozycja dla turystów nocujących w Villi Królewiec oraz mieszkańców Doliny Karpia, bowiem wyśmienita pizza jest daniem znanym i lubianym przez wszystkich. Przyjemna atmosfera sprawia, że to także idealne miejsce do organizacji rodzinnych zjazdów, biznesowych lunchów czy nieformalnych spotkań w gronie przyjaciół i znajomych.

Restauracja Włoska Zator

Oczywiście poza smaczną pizzą, znajdziesz u nas szereg klasycznych potraw kuchni włoskiej, poczynając od najlepszych makaronów, przez obłędne desery i przystawki, a kończąc na smacznych daniach głównych. Słowem, uczta dla zmysłów oraz namiastka prawdziwego dolce vita w zatorskim wydaniu, gdzie na horyzoncie widać malownicze wzniesienia Beskidu Małego, a tuż obok rozpościera się bezkres stawów rybnych pamiętających czasy Jagiellonów.

Restauracja Zator oferuje pizzę oraz inne włoskie dania, które możesz zjeść tradycyjnie w nastrojowych wnętrzach lub poprosić o spakowanie na wynos. Ponadto jest możliwość złożenia zamówienia telefonicznie z odbiorem w lokalu.

Zapraszamy na włoską ucztę!

Właściciele & Szef Kuchni Giorgio