RESTAURACJA CZYNNA OD KWIETNIA 2020r. !


Restauracja

Zator jest miastem, które przyciąga coraz większą liczbę turystów z całej Polski. Trudno w ciągu jednego dnia poznać wszystkie atrakcje tej malowniczej okolicy, w związku z czym warto zatrzymać się tu na nieco dłużej. Wśród wielu ofert noclegów w Zatorze można znaleźć również niezwykle komfortowe miejsce, którego właściciele przykładają ogromną wagę do jego całokształtu. Jest nim Villa Królewiec – miejsce o tyle wyjątkowe, że znajduje się na terenie strefy Natura 2000. To przestrzeń otoczona jeziorami i drzewami, która daje idealną możliwość do wyciszenia i relaksu.

Miejsce to oprócz interesującej oferty noclegowej posiada również restaurację, w której można zakosztować zarówno dań kuchni regionalnej jak i kontynentalnej. To wyjątkowa okazja, aby jeszcze lepiej poznać ten region i dowiedzieć się, jakie smaki w nim królują. Kuchnia kontynentalna daje możliwość zakosztowania doskonale znanych potraw w nowych odsłonach. Połączenie pysznych dań z wyjątkowymi okolicznościami przyrody tworzy przestrzeń, której trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Restauracja w Villi Królewiec kieruje swoją ofertę do szerokiego grona gości, z których wśród bogatej oferty dań znajdą idealnie pasujące do swojego podniebienia smaki. Każdy z dań przygotowywane jest z niebywałą starannością i dbałością o każdy jego element, tworząc tym samym jedyne w swoim rodzaju połączenia smakowe, które na długo zapadają w pamięci.

Villa Królewiec jest miejscem, w którym bliskość najciekawszych atrakcji w Zatorze miesza się z przepełnieniem naturą. To przestrzeń wielowymiarowa, stworzona dla rodzin z dziećmi, które chcą odpocząć od szumu miasta. Restauracja znajdująca się w tym miejscu daje możliwość zakosztowania uczty dla zmysłów, w której można zarówno spróbować regionalnych dań jak i zasmakować tych już znanych z kuchni kontynentalnej. Warto odwiedzić tę willę w Zatorze i samemu przekonać się, jak wyjątkowe jest to miejsce.